class="post-template-default single single-post postid-13362 single-format-standard">

BELEDİYE EKİPLERİ GECE BOYUNCA TUZLAMA VE KAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMASI YAPTI

Nevşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri kar yağışı ve buzlanma nedeniyle vatandaşların günlük yaşamının olumsuz etkilenmemesi için gece boyunca kar temizleme ve tuzlama çalışması yaptı. Nevşehir’de Cuma akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı ile birlikte belediye ekipleri teyakkuza geçti. Kar yağışının yolda buzlanma yaparak araçların kaymasına sebep olmaması için sabaha kadar nöbet tutan ekipler, gece saatlerinden..

BELEDİYE EKİPLERİ GECE BOYUNCA TUZLAMA VE KAR TEMİZLİĞİ ÇALIŞMASI YAPTI
Yazar : Tarih : Okunma : 11 kişi Yorum Yap

Nevşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri kar yağışı ve buzlanma nedeniyle vatandaşların günlük yaşamının olumsuz etkilenmemesi için gece boyunca kar temizleme ve tuzlama çalışması yaptı.

Nevşehir’de Cuma akşam saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı ile birlikte belediye ekipleri teyakkuza geçti.

Kar yağışının yolda buzlanma yaparak araçların kaymasına sebep olmaması için sabaha kadar nöbet tutan ekipler, gece saatlerinden itibaren başta ana arteller olmak üzere tüm mahallelerde tuzlama ve kar temizliği çalışması yaptı.

Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Muhtarlıklar Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü personellerinden oluşturulan Nevşehir Belediyesi Karla Mücadele ekipleri yapılan planlamalar doğrultusunda 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürecek.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın