Bir yılda değişen var mı?

NEVŞEHİR(MHA) Son yerel seçimlerin ardından bazı belediyeler devir aldıkları borçları ilan ederek adeta enkaz edebiyatı yapmıştı. Milliyetçi Hareket Partisinden belediyeyi devir alan belediyelerden biri olan Kozaklı belediyesi de bir yıl önce, üstelik seçimin hemen ardından belediyenin web sitesinden yayınladığı işte bu borç tablosuyla gündeme gelmişti. Tablodan da anlaşılacağı üzere MHP’li belediye başkanından devir aldığı belediyenin..

Bir yılda değişen var mı?
Yazar : Tarih : Okunma : 71 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Son yerel seçimlerin ardından bazı belediyeler devir aldıkları borçları ilan ederek adeta enkaz edebiyatı yapmıştı.

Milliyetçi Hareket Partisinden belediyeyi devir alan belediyelerden biri olan Kozaklı belediyesi de bir yıl önce, üstelik seçimin hemen ardından belediyenin web sitesinden yayınladığı işte bu borç tablosuyla gündeme gelmişti.

Tablodan da anlaşılacağı üzere MHP’li belediye başkanından devir aldığı belediyenin 68 Milyon lira borcu bulunduğunu ve bankada ise sadece 3 Milyon TL parasını bulunduğunu ilan eden AK Partili belediye başkanının geçen bir yıl içerisinde belediyenin ekonomik durumunu düzeltici ne yaptığını da ilan etmesi bekleniyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın