Birlik Başkanı Pınarbaşı’dan İdlib gazisine ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve beraberindeki heyet İdlib gazisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundular. İdlib’te rejim güçlerinin hain saldırısında yaralanarak Kozaklı ilçesine bağlı Kalecik köyündeki evinde istirahat eden Müjdat Duranoğlu’na geçmiş olsun temennisinde bulunan heyette Birlik Başkanı Pınarbaşı’nın yanı sıra Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve birlik yönetim kurulu..

Birlik Başkanı Pınarbaşı’dan İdlib gazisine ziyaret
Yazar : Tarih : Okunma : 47 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı ve beraberindeki heyet İdlib gazisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

İdlib’te rejim güçlerinin hain saldırısında yaralanarak Kozaklı ilçesine bağlı Kalecik köyündeki evinde istirahat eden Müjdat Duranoğlu’na geçmiş olsun temennisinde bulunan heyette Birlik Başkanı Pınarbaşı’nın yanı sıra Kozaklı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve birlik yönetim kurulu üyesi Osman Ünal, Ürgüp Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve birlik yönetim kurulu üyesi Şaban Ulusoy ile Kozaklı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer İnce de yer aldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın