Birlik Vakfından Kızılay’a erzak yardımı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı, Kızılay Şube Başkanlığına erzak yardımında bulundu. Birlik Vakfı Onursal Başkanı, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün teşvikleriyle Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi, Kızılay Şube başkanlığına erzak kolisi desteğinde bulundu. Söz konusu yardım kolilerini Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve beraberindeki..

Birlik Vakfından Kızılay’a erzak yardımı
Yazar : Tarih : Okunma : 54 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığı, Kızılay Şube Başkanlığına erzak yardımında bulundu.

Birlik Vakfı Onursal Başkanı, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün teşvikleriyle Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi, Kızılay Şube başkanlığına erzak kolisi desteğinde bulundu.

Söz konusu yardım kolilerini Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Gürbüz Dinç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığına teslim ettiler.

Birlik Vakfının Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere bu tür yardımlarda bulunduğunu kaydeden Başkan Gürbüz Dinç, bu yardımların yapılmasındaki büyük katkısı dolayısıyla AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Vakfın Onursal Başkanı Mustafa Açıkgöz’e teşekkür etti.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın