Bölge Sekreterinin Miraç Kandili Mesajı

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL “Rahmete, merhamete, afetlerden ve belalardan korunmaya muhtacız. Cenab-ı Hak Miraç Kandili’mizi mübarek kılsın” dedi. Ergül, “Miraç, yükselmek demektir, İlahi bir lütuf ve ihsandır. Kalbimizdeki Niyazımız türlü sıkıntılarla karşılaştığımız bu dönemde Cenab-ı Hak huzurumuzu, sağlımızı, sıhhatimizi, birlik ve beraberliğimizi arşa..

Bölge Sekreterinin Miraç Kandili Mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL “Rahmete, merhamete, afetlerden ve belalardan korunmaya muhtacız. Cenab-ı Hak Miraç Kandili’mizi mübarek kılsın” dedi.

Ergül, “Miraç, yükselmek demektir, İlahi bir lütuf ve ihsandır. Kalbimizdeki Niyazımız türlü sıkıntılarla karşılaştığımız bu dönemde Cenab-ı Hak huzurumuzu, sağlımızı, sıhhatimizi, birlik ve beraberliğimizi arşa ulaştırsın” ifadelerini kullandı…

Ergül, “Miraç; Sevgili Peygamberimiz’in önce Mescidi Haram’dan Mescidi Aksa’ya, ardından huzuru ilahiye çıkışı ümmetine açılan afların kapısıdır.” diye konuştu.“

Dünyayı vuran virüs salgını sebebiyle  Yüce Allah’tan yardım ve inayet diliyorum. Mevla, Resulün çıktığı bu mukaddes yolculuk hatırına bizleri başımızdaki bu illetten kurtarsın inşallah. Allah, sonsuz rahmetine ve merhametine muhtaç olduğumuz bu dönemde aziz milletimizi ve tüm İslam âlemini her türlü beladan ve musibetten muhafaza eylesin.

Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Miraç Kandili’mizi kutluyorum.” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın