class="post-template-default single single-post postid-13366 single-format-standard">

Bölgesel Kros Ligi’nde yarı finaller tamamlandı

Bir atletizm şöleni olarak geçen yaş gruplarındaki Bölgesel Kros Ligi’nin yarı final kademesi, Bursa ve Diyarbakır’da gerçekleşti.  Bölgesel Kros Ligi’nin 2021 sezonundaki yarı final kademesi Bursa ve Diyarbakır’da 17 Aralık tarihinde gerçekleştirildi. U14, U16 ve U18 yaş kategorilerinde hem kulüplerin, hem de ilçe karmalarının yarıştığı zorlu müsabakalarda Diyarbakır’da 522, Bursa’da ise 432 atlet yarıştı. Statüye..

Bölgesel Kros Ligi’nde yarı finaller tamamlandı
Yazar : Tarih : Okunma : 2 kişi Yorum Yap

Bir atletizm şöleni olarak geçen yaş gruplarındaki Bölgesel Kros Ligi’nin yarı final kademesi, Bursa ve Diyarbakır’da gerçekleşti. 

Bölgesel Kros Ligi’nin 2021 sezonundaki yarı final kademesi Bursa ve Diyarbakır’da 17 Aralık tarihinde gerçekleştirildi. U14, U16 ve U18 yaş kategorilerinde hem kulüplerin, hem de ilçe karmalarının yarıştığı zorlu müsabakalarda Diyarbakır’da 522, Bursa’da ise 432 atlet yarıştı.

Statüye göre ilk yedi sıradaki karma takımlarıyla birlikte finallerde yer alacak kulüp takımları da yapılacak son değerlendirmeyle yayımlanacak ve Adana’da 30 Aralık’taki finaller gerçekleştirilecek.

Bölgesel projeler kapsamında 17 Aralık 2021 cuma günü Bursa ilinde düzenlenen“ U14 – U16 ve U18 yaş gruplarında Bölgesel İl, İlçe takımları ve Kulüpler Kros Ligi” yarışmalarında yarı final müsabakasında U 16 Kategorisinde Süleyman Yılmaz Ferdi olarak 2. Olmuştur , 30 Aralık 2021 tarihinde Adana ilinde yapılacak olan final yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır.
Öte yandan ferdi olarak U 14 kategorisinde Ömer efe Kantemiz,  U 16 Kategorisinde Mert Hanifi Odacı ve U14- U 16 Erkek Kategorilerinde finale takım halinde kalan sporcularımıza başarılar dileriz.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın