Bu Hafta Halk Pazarı Kurulmayacak

İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararınca koronavirüs tedbirleri kapsamında ÜRGÜP ilçesinde kurulan pazar ve pazar faaliyetlerinin 1 (BİR) hafta süreyle durdurulması kararlaştırılmıştır. Ürgüp Kaymakamlığının yaptığı açıklamada; Ürgüp İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 24. Maddesi gereğince 29/04/2020 tarihinde Kaymakamımız Sayın Mehmet MARAŞLI’ nın başkanlığında toplanarak İlçemiz Cumartesi günü düzenli olarak kurulan sebze-meyve pazarı, insan hareketliliğinin..

Bu Hafta Halk Pazarı Kurulmayacak
Yazar : Tarih : Okunma : 63 kişi Yorum Yap

İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararınca koronavirüs tedbirleri kapsamında ÜRGÜP ilçesinde kurulan pazar ve pazar faaliyetlerinin 1 (BİR) hafta süreyle durdurulması kararlaştırılmıştır.

Ürgüp Kaymakamlığının yaptığı açıklamada;

Ürgüp İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 24. Maddesi gereğince 29/04/2020 tarihinde Kaymakamımız Sayın Mehmet MARAŞLI’ nın başkanlığında toplanarak

İlçemiz Cumartesi günü düzenli olarak kurulan sebze-meyve pazarı, insan hareketliliğinin ve sirkülâsyonunun fazla olması nedeniyle sosyal izolasyonun sağlanması ve Koronavirüs tedbirlerinin uygulanması amacıyla, Duayeri Mahallesi M.Rıfat Hisarcıklıoğlu Caddesinde  kurulan İlçe Halk Pazar faaliyetlerinin bir haftalığına 02.05.2020 tarihinde durdurulması kararı alınmıştır.

Kamuoyuna Duyurulur.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın