Buyurun size en sosyalinden Kamuda temas

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’de korona virüs tedbirleri birbiri ardına sıralanırken, insanların evde kalması konusunda çağrılarda bulunulup, özellikle sosyal temas ile ilgili Vatandaşların özen göstermeleri istenirken bir kamu kurumunda ortaya çıkan bu görüntüler şaşkınlık yarattı. Nevşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yer aldığı hükümet konağının birinci katında bırakın sosyal mesafeyi, maske – eldiven ya da daha başka bir..

Buyurun size en sosyalinden Kamuda temas
Yazar : Tarih : Okunma : 78 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye’de korona virüs tedbirleri birbiri ardına sıralanırken, insanların evde kalması konusunda çağrılarda bulunulup, özellikle sosyal temas ile ilgili Vatandaşların özen göstermeleri istenirken bir kamu kurumunda ortaya çıkan bu görüntüler şaşkınlık yarattı.

Nevşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yer aldığı hükümet konağının birinci katında bırakın sosyal mesafeyi, maske – eldiven ya da daha başka bir önlem alınmadan yaşanan diyaloglar öncelikle kamu düzeninden, yararından bahsedenlerin konuya karşı duyarlı olmalarının gerektiğini ortaya koyuyor.

Söz konusu alanda koridor boyunca yayılan insanlar arasında sadece bir kişinin hem kendisini hem de karşısındakini virüs tehlikesinden korumak gibi bir endişesinin bulunduğu, diğerlerinin en sosyalinden temasa devam ettiği gözlendi.

 

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın