Çalışkaner, “19 Mayıs bağımsızlık, özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü gündür”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, 19 Mayıs 1919 tarihinin Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü bir an olduğuna dikkat çekti. Çalışkaner, “19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız..

Çalışkaner, “19 Mayıs bağımsızlık, özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü gündür”
Yazar : Tarih : Okunma : 25 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, 19 Mayıs 1919 tarihinin Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü bir an olduğuna dikkat çekti.

Çalışkaner, “19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun. Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 96.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun” diye konuştu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın