Canpolat adaylığını açıkladı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Partide Mart ayı içerisinde yapılacak olan il kongresinde il başkanlığına aday olan isimlerden Serkan Canpolat adaylığını açıkladı. İYİ Partinin Nevşehir’de kurucu il başkanı olarak görev aldıktan sonra görevinden istifa eden, 11 ay süreyle görevde kaldığını dile getirirken, görev süresi içerisinde Parti teşkilatlarının oluşturulması için büyük bir gayret sarf ettiklerini dile getirdi. Önümüzdeki günlerde..

Canpolat adaylığını açıkladı
Yazar : Tarih : Okunma : 50 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Partide Mart ayı içerisinde yapılacak olan il kongresinde il başkanlığına aday olan isimlerden Serkan Canpolat adaylığını açıkladı.

İYİ Partinin Nevşehir’de kurucu il başkanı olarak görev aldıktan sonra görevinden istifa eden, 11 ay süreyle görevde kaldığını dile getirirken, görev süresi içerisinde Parti teşkilatlarının oluşturulması için büyük bir gayret sarf ettiklerini dile getirdi.

Önümüzdeki günlerde beraberindeki yönetim kurulu listesini de Kamuoyuna açıklayacağını belirten İYİ Parti İl Başkan Adayı Serkan Canpolat, basın mensuplarının adaylığı ve gündeme ilişkin sorularını da cevaplandırdı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın