CHP 10 Kasım programı düzenleyecek

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi 10 Kasım Atatürk’ü anma gününde her yıl olduğu gibi alternatif bir program düzenleyecek. Türkiye Cumhuriyetinin kurucu, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı Nevşehir Hükümet Konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk sunumunda bulunacak. İl Başkanı Kamil Gülmez’in il dışında olması nedeniyle İl Başkan Yardımcısı, yönetim kurulu üyeleri ve..

CHP 10 Kasım programı düzenleyecek
Yazar : Tarih : Okunma : 154 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi 10 Kasım Atatürk’ü anma gününde her yıl olduğu gibi alternatif bir program düzenleyecek.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucu, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı Nevşehir Hükümet Konağı önündeki Atatürk anıtına çelenk sunumunda bulunacak.

İl Başkanı Kamil Gülmez’in il dışında olması nedeniyle İl Başkan Yardımcısı, yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katılacakları program 10 Kasım Pazar günü Saat 13.30’da gerçekleştirilecek.

Günün anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayacak olan programda ayrıca günün anlam ve önemini içeren bir de konuşma yapılacak.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın