CHP Ürgüp teşkilatından ilçe halkına önemli destek

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe başkanlığı, Korona virüs ile mücadele kapsamında en önemli materyallerden biri haline gelen maske konusunda ilçe halkına destek olmaya hazırlanıyor. İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy’un öncülüğünde yapılması planlanan maske dağıtımına en kısa zamanda başlanması hedefleniyor. Ürgüp ilçesinde bir tekstil firmasının koruyucu maske üretimi yapabilecek duruma geldiğini söyleyen CHP Ürgüp İlçe..

CHP Ürgüp teşkilatından ilçe halkına önemli destek
Yazar : Tarih : Okunma : 397 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp İlçe başkanlığı, Korona virüs ile mücadele kapsamında en önemli materyallerden biri haline gelen maske konusunda ilçe halkına destek olmaya hazırlanıyor.

İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy’un öncülüğünde yapılması planlanan maske dağıtımına en kısa zamanda başlanması hedefleniyor.

Ürgüp ilçesinde bir tekstil firmasının koruyucu maske üretimi yapabilecek duruma geldiğini söyleyen CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, “Öncelikle misafirperverlikleri için Abdullah Beye teşekkür ederiz. Ürgüplü hemşehrilerimize dağıtılmak üzere maske üretimine başlamaya hazır bir tesis. Gerekli görüşmelerini yaptık. Numuneleri aldık. En kısa zamanda dağıtıma başlayıp halkımıza bu zor günlerde destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın