CHP’den halka 8 bin ücretsiz maske

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı CHP Genel Merkezi ve belediyelerden temin ettiği 8 bin adet maskeyi ücretsiz olarak Nevşehir halkına dağıttı. İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldıkları ücretsiz maske dağıtımı halkın büyük takdirini topladı. CHP Genel Başkanlığından 5 bin adet, Ardahan Belediyesinden bin adet, Avanos belediyesinden 2 bin adet..

CHP’den halka 8 bin ücretsiz maske
Yazar : Tarih : Okunma : 338 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı CHP Genel Merkezi ve belediyelerden temin ettiği 8 bin adet maskeyi ücretsiz olarak Nevşehir halkına dağıttı.

İl Başkanı Kamil Gülmez ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldıkları ücretsiz maske dağıtımı halkın büyük takdirini topladı.

CHP Genel Başkanlığından 5 bin adet, Ardahan Belediyesinden bin adet, Avanos belediyesinden 2 bin adet maskenin temin edilerek Nevşehir halkına dağıtıldığını kaydeden İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir il merkezinde 2 bin adet maske dağıtımının yapıldığını, 6 bin adet maskenin ise ilçe ve beldelerde dağıtıldığını ifade etti.

Halkın Korona virüs salgını nedeniyle zaman zaman maske temini konusunda ciddi sıkıntılar yaşadığını, bu nedenle böyle bir etkinliğe imza attıklarını da kaydeden Başkan Gülmez, Cumhuriyet Halk Partisinin her türlü sorununda halkın yanında olmayı sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın