CHP’den örnek vefa

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı, Korona virüs tanısı ve hayatlarını kaybedenlerin her geçen gün arttığı ülkemizde salgının yayılmaması ve tedavisi için büyük emek veren sağlıkçılara vefasını göstermeye devam ediyor. Şehrin değişik alanlarındaki bilbordlarda yer verilen afişlerle Sağlık çalışanlarına teşekkürlerini bir kez daha dillendiren ve örnek bir vefa sergileyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı,..

CHP’den örnek vefa
Yazar : Tarih : Okunma : 65 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı, Korona virüs tanısı ve hayatlarını kaybedenlerin her geçen gün arttığı ülkemizde salgının yayılmaması ve tedavisi için büyük emek veren sağlıkçılara vefasını göstermeye devam ediyor.

Şehrin değişik alanlarındaki bilbordlarda yer verilen afişlerle Sağlık çalışanlarına teşekkürlerini bir kez daha dillendiren ve örnek bir vefa sergileyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı, “Alkışlıyoruz!. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz. Hakkınız ödenmez” ifadelerine yer verdi.

Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında CHP İl Başkanlığı bu konudaki duyarlılığıyla öne çıktı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın