Çocuk oyunları şenliği düzenlendi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Covid-19 sebebiyle günlerdir evlerinden dışarı çıkamayan çocuklar için, sokağa çıkma izinlerinin olduğu gün ve saatleri içerisinde “Çocuk Oyunları Şenliği” kapsamında etkinlik düzenlendi. Etkinlikte birçok çocuk oyunları ile geliştirici oyunlar oynatarak çocukları hem eğlendirip hem de kendilerini iyi hissetmeleri adına madalyalar ile ödüllendirdi. Etkinlik sonrasında antrenörler çocuklara evde kaldıkları sürece..

Çocuk oyunları şenliği düzenlendi
Yazar : Tarih : Okunma : 38 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Covid-19 sebebiyle günlerdir evlerinden dışarı çıkamayan çocuklar için, sokağa çıkma izinlerinin olduğu gün ve saatleri içerisinde “Çocuk Oyunları Şenliği” kapsamında etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte birçok çocuk oyunları ile geliştirici oyunlar oynatarak çocukları hem eğlendirip hem de kendilerini iyi hissetmeleri adına madalyalar ile ödüllendirdi.

Etkinlik sonrasında antrenörler çocuklara evde kaldıkları sürece sıkılmamaları ve spor yapmaları için spor öncesi ısınma hareketleri ve Jimnastik hareketlerini gösterdi.

İl müdürü Muhsin Özdemir çocuklara; “Normal sürece girildiğinde hepinizi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze bekliyorum. Gençlik merkezimizi ve spor salonlarımızı sizler için daima temiz ve güvenli hale getirdik. Normal sürece girdiğimizde ve sizlerin rahat rahat sokaklara çıkmaya başladığınızda gelip gönlünüzce spor yapıp, oyunlar oynayabilirsiniz. Sizlere ve ailenize sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın