Çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak ortak sorumluluğumuz

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, çocuklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın tüm dünya ülkelerinin, insanların ortak sorumluluğu olduğuna değindi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Çiftci, “Milli irademizin temsil makamı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi 23 Nisan 1920 yılında açılmış, böylelikle ulusal egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu tüm..

Çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak ortak sorumluluğumuz
Yazar : Tarih : Okunma : 20 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, çocuklara yaşanabilir bir dünya bırakmanın tüm dünya ülkelerinin, insanların ortak sorumluluğu olduğuna değindi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Çiftci, “Milli irademizin temsil makamı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi 23 Nisan 1920 yılında açılmış, böylelikle ulusal egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu tüm dünyaya duyurulmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu anlamlı günü ise çocuklara armağan etmiştir. Çocuklarımıza daha güzel ve daha yaşanabilir dünya bırakmak ortak sorumluluğumuzdur. Çünkü yavrularımız insanlığın ortak umudu, geleceğimizin en önemli hazinesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın bütün kahramanlarını, bu vatan için canını feda eden bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Bugüne anlam katan geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve bütün halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutlarım” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın