class="post-template-default single single-post postid-14431 single-format-standard">

Cumhuriyet Kargo Nevşehir Şubesi Açıldı

Yeni Mahalle Okul Sokak no:18 de hizmet vermeye başlayan Cumhuriyet Kargo Nevşehir Şubesi iş ve siyaset dünyasından, spor camiasından ve davetlilerin katılımlarıyla açılışını yaptı. Kargo alımına başlayan Cumhuriyet Kargo Nevşehir Şubesi 81 ile kargo gönderebildiklerini ifade etti. Genç girişimci Fatih Gömeçli; “Geleneksel kargo sektörüne, halkımız için yeni nesil bir düzen getirmeyi yani; kargo sektöründe güvenli,..

Cumhuriyet Kargo Nevşehir Şubesi Açıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 29 kişi Yorum Yap

Yeni Mahalle Okul Sokak no:18 de hizmet vermeye başlayan Cumhuriyet Kargo Nevşehir Şubesi iş ve siyaset dünyasından, spor camiasından ve davetlilerin katılımlarıyla açılışını yaptı.

Kargo alımına başlayan Cumhuriyet Kargo Nevşehir Şubesi 81 ile kargo gönderebildiklerini ifade etti. Genç girişimci Fatih Gömeçli;

“Geleneksel kargo sektörüne, halkımız için yeni nesil bir düzen getirmeyi yani; kargo sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturmayı. Bu ilke ile saygı ve değer doğrultusunda ilerlemeyi hedefliyoruz.

Amacımız yeni nesil kargoculuk anlayışı ve yüksek iş ahlakı.https://alitems.co/g/qa7w8joxdkfd5cf775e5a794ddcf6a

Misyonumuz Kaliteli, güvenilir hizmet anlayışını ilke edinmek.

Ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilen Lider Kargo Firması olmaktır.

Saygı ve değer bilincini katlayarak, değişen ve gelişen dünya teknolojileri ile kurumsal kimliğimizi bütünleştirip, mutlu müşteri portföyünü ön plana çıkartmak için kesin çözüm odaklı sunulan hizmetin, kargo sektöründe öncü bir marka olarak toplumun her kesimine aynı kalite standartlarıyla ulaştırılmasını sağlamak istiyoruz.

Nevşehir Halkımıza hayırlı olsun diyerek kargolarını bekliyoruz.” Açıklamalarında bulundu.

——-

Cumhuriyet Kargo

Cumhuriyet Bilgilendirme

Cumhuriyet Bilgilendirme hizmetleri ile kargo ile ilgili genel bilgilere, gönderilerinizin durumuna, şube adres ve telefon bilgilerine birçok farklı kanaldan ulaşabilirsiniz.

 • ONLINE BİLGİLENDİRME:Kurumsal websitemiz anasayfasında yer alan bölümleri kullanarak; kargonuzun takibini yapabilir, göndermek istediğiniz kargonuzun yaklaşık fiyatını hesaplayabilir, size en yakın şubemizin ve diğer şubelerimizin adreslerini öğrenebilir, ayrıca göndermek istediğiniz kargo için adresinize kurye çağırabilirsiniz.
 • ÇAĞRI MERKEZİ:0850 471 30 30 Çağrı Merkezimizi arayarak kargonuz ile ilgili bilgilere ulaşabilir, kargo ile ilgili diğer bilgi ihtiyaçlarınızı, adrese kurye çağırma taleplerinizi ve her türlü geri bildiriminizi bize iletebilirsiniz.
 • SMS BİLGİLENDİRME:Gönderici ve alıcılar için kargonun durumunu belirten SMS bilgilendirme hizmetlerini içermektedir.
  • Alıcıya SMS:Göndericinin talebi doğrultusunda, kargonun çıkış şubesinde taşıma faturası kesildiği anda alıcıya yapılan SMS bilgilendirme hizmetidir.
  • a
  • Göndericiye SMS:Göndericinin talebi doğrultusunda, kargonun alıcısına teslim edildiğinde göndericiye teslim bilgisi içeren SMS iletilme hizmetidir.
   • STANDART KUTU:Kargolarınızı 10 farklı ebatta üretilmiş Cumhuriyet Kargo standart kutuları ile güvenle gönderebilirsiniz. Ayrıca koruma köpüğü ürünleri ile gönderilerinizin daha korunaklı bir şekilde paketlenmesini sağlayabilirsiniz.
   • KORUMA KÖPÜĞÜ:Hassas kargolarınızı daha güvenli bir şekilde taşınması için Cumhuriyet Kargo’nun koruma köpüğü ürünlerini tercih edebilirsiniz. Perforajlı haznesinde bulunan köpük maddesinin etkileşime geçmesi ile şişen ve esnek yapısıyla üzerine konulan objeyi saran bu ürün kargonuzun şeklini alarak taşıma esnasında zarar görmesini engelleyebilmektedir.
   • HAVALI ZARF:Kağıt içerikli gönderilerinizin buruşmasını, kıvrılması, zarar görmesini engelleyebilmek için 3 farklı ebatta Cumhuriyet Kargo havalı zarf ürünlerini kullanabilirsiniz.
   • STANDART DOSYA:Tüm şubelerimizden ücretsiz olarak temin edebileceğiniz Cumhuriyet Kargo standart dosyaları ile kağıt içerikli gönderilerini ve küçük paketlerini güvenle alıcısına ulaştırılmaktadır.Cumhuriyet Gönder-Al hizmeti ile alıcının gönderimlerine dair imzaladığı belgelerin yine Cumhuriyet Kargo tarafından göndericisine geri getirilmesi sağlanmaktadır. Cumhuriyet Gönder-Al, gönderimi yapılan kargoların tesliminde, gönderici tarafından hazırlanmış olan matbu belgenin ya da irsaliyesinin ilgili nüshasının alıcıya imzalatılarak, göndericiye geri getirilmesi hizmetidir.Özellikle zincir mağazalara satış yapan firmaların, teslimat yapıldığına dair kanıt olarak imzalı belge dönüşüne ihtiyaç duymaları doğrultusunda tasarlanan bu hizmeti Cumhuriyet Kargo sözleşmeli çalışan müşterilerine sunmaktadır.Hizmet ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için [email protected] e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Cumhuriyet Ambalaj

    Cumhuriyet Kargo şubelerinde bulabileceğiniz farklı ebatlardaki Cumhuriyet Ambalaj ürünleri ile kargolarınızı güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Genel kargo gönderileri dikkate alınarak hazırlanmış olan Cumhuriyet Ambalaj ürünleri farklı ebatlarda ve farklı malzemelerden üretilmektedir.

    

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın