Damsa Barajı İnşaat Sebebiyle Pikniğe Kapalı

Ürgüp Belediyesi tarafından işletilen Damsa Barajı, rekreasyon projesi kapsamında ihaleyi alan yüklenici firmanın faaliyetleri devam ettiğinden baraj gölü çevresinin inşaat süresince pikniğe kapalı olacağı ifade edildi. Kovid-19 tedbirleri sebebiyle kapalı olan Damsa Barajı mesire yerinin, yeniden düzenlemesi yapılıyor. İçişleri Bakanlığı genelgesi ile piknik alanlarının kontrollü olarak açılması sebebiyle vatandaşların Damsa Barajına özellikle hafta sonları piknik..

Damsa Barajı İnşaat Sebebiyle Pikniğe Kapalı
Yazar : Tarih : Okunma : 50 kişi Yorum Yap

Ürgüp Belediyesi tarafından işletilen Damsa Barajı, rekreasyon projesi kapsamında ihaleyi alan yüklenici firmanın faaliyetleri devam ettiğinden baraj gölü çevresinin inşaat süresince pikniğe kapalı olacağı ifade edildi.

Kovid-19 tedbirleri sebebiyle kapalı olan Damsa Barajı mesire yerinin, yeniden düzenlemesi yapılıyor.

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile piknik alanlarının kontrollü olarak açılması sebebiyle vatandaşların Damsa Barajına özellikle hafta sonları piknik yapmak için gelecekleri öngörülerek Ürgüp Belediyesi’nden yapılan duyuruda;

“Belediyemiz tarafından işletilen Damsa Barajında kır kahvesi yapımı,mescit, lavabo binalarının bakım ve onarım çalışmaları devam ettiğinden vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için özellikle hafta sonları tercih edilen baraj gölü çevresine bir süre daha giriş yapılamayacaktır. İhale süreci tamamlanarak inşaat çalışmaları bittiğinde Belediyemiz tarafından yapılacak düzenlemeler ve ilaçlama ile dezenfekte çalışmalarından sonra Damsa Barajı Rekreasyon alanı pikniğe açılacaktır.” denildi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın