Denetim ve bilgilendirme çalışmaları sürüyor

Denetim ve bilgilendirme çalışmaları sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Ülkemiz ve tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Korona Virüsü tehdidine karşı bütün önlemler alınıyor. Tarım İl ve İlçe Müdürlükleri gıda işyerlerinde Gıda Hijyen Yönetmeliği ve Hayvansal Gıdalar İçin Özel Hijyen Kuralları Yönetmeliği hükümleri gereğince denetim ve bilgilendirme çalışmalarına olumsuz hava şartlarına rağmen sürdürdü. Vatandaşların daha güvenli ve sağlıklı gıdalara..

Denetim ve bilgilendirme çalışmaları sürüyor
Yazar : Tarih : Okunma : 34 kişi Yorum Yap

Denetim ve bilgilendirme çalışmaları sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Ülkemiz ve tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Korona Virüsü tehdidine karşı bütün önlemler alınıyor.

Tarım İl ve İlçe Müdürlükleri gıda işyerlerinde Gıda Hijyen Yönetmeliği ve Hayvansal Gıdalar İçin Özel Hijyen Kuralları Yönetmeliği hükümleri gereğince denetim ve bilgilendirme çalışmalarına olumsuz hava şartlarına rağmen sürdürdü.

Vatandaşların daha güvenli ve sağlıklı gıdalara ulaşmak için, içerisinde bulunduğu bu hassas dönemde Gıda Kontrol ekipleri tarafından denetimlerine aralıksız devam etti.

Halkın da duyarlı olup herhangi bir olumsuz gıda ile ilgili talep ve ihbarlarını bizlere ALO 174 GIDA HATTI’ ndan ve WHATSAPP GIDA HATTI’ ndan (0501 174 0 174) nolu telefonlardan yapabilecekleri hatırlatıldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın