Derinkuyu’da gençlik merkezine yeni bina

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor il Müdürü Muhsin Özdemir Derinkuyu’da Gençlik Merkezi olarak kullanılması planlanan Belediyeye ait tesis de incelemelerde bulundu. Derinkuyu İlçesinde bulunan Gençlik Merkezi olarak kullanılması planlanan tesis de incelemelerde bulunarak, yetkililerden süreç ile ilgili bilgiler alan Özdemir, “Yapımı devam eden yatırımların tamamlanmasıyla birlikte Derinkuyu İlçemizde gençlerin boş zamanlarını değerlendirerek, daha modern ve daha iyi..

Derinkuyu’da gençlik merkezine yeni bina
Yazar : Tarih : Okunma : 74 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor il Müdürü Muhsin Özdemir Derinkuyu’da Gençlik Merkezi olarak kullanılması planlanan Belediyeye ait tesis de incelemelerde bulundu.

Derinkuyu İlçesinde bulunan Gençlik Merkezi olarak kullanılması planlanan tesis de incelemelerde bulunarak, yetkililerden süreç ile ilgili bilgiler alan Özdemir, “Yapımı devam eden yatırımların tamamlanmasıyla birlikte Derinkuyu İlçemizde gençlerin boş zamanlarını değerlendirerek, daha modern ve daha iyi şartlarda sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif aktivitelerini yapma imkânı bulacak olmaları bizleri mutlu ediyor” dedi.

İncelemeye Tesisler Şube Müdürü Sencer Kaya, İlçe Müdürü İsa Demir ve yetkililer katıldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın