Dr. Hakan GÜRBÜZ Dünya Gazeteciler Günü’ nü kutladı.

Nevşehir Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nü kutladı. “Kamuoyunun haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılayan, toplumsal sorunları dile getiren, yeni görüş ve önerilere fırsat tanıyan basın mensupları bu zor ve fedakârlık isteyen, görevi layıkıyla yapmaya toplumun gözü kulağı olmaya devam etmektedirler. Halkın haber alma hakkı ve özgürlüğünü..

Dr. Hakan GÜRBÜZ Dünya Gazeteciler Günü’ nü kutladı.
Yazar : Tarih : Okunma : 36 kişi Yorum Yap

Nevşehir Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nü kutladı.

“Kamuoyunun haber alma ve bilgi edinme ihtiyacını karşılayan, toplumsal sorunları dile getiren, yeni görüş ve önerilere fırsat tanıyan basın mensupları bu zor ve fedakârlık isteyen, görevi layıkıyla yapmaya toplumun gözü kulağı olmaya devam etmektedirler.

Halkın haber alma hakkı ve özgürlüğünü içinde barındıran gazetecilik mesleğini icra eden gazetecilerimiz ciddi ve önemli konularda gündem oluşturabilen tarafsız güvenilir ve toplumsal kalkınmanın sağlanmasında da önemli bir yere sahiptirler.

İlkeli ve doğru bir şekilde, meslek ilkelerine bağlı kalarak, özveriyle çalışan bütün basın mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Günü nü kutlar meslek hayatlarında başarı ve kolaylıklar dilerim” dedi.

—-https://www.nevsehirhaber.com.tr/gurbuz-saglik-veren-ellere-zarar-vermeyin/

Dünya Gazeteciler Günü

 

 

Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi