“Dualarımız Mehmetçiklerimizle”

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat’ın doğusunda başlattığı Barış Pınarı operasyonunda Mehmetçiğe başarılar diledi. Başkan Civelek, “Ülke olarak her zaman barış ve adaletten yana olduk. Ülke olarak, millet olarak hiçbir zaman savaştan yana olmadık. Her zaman barıştan, haktan ve adaletten yana olduk. Ancak hiçbir zaman da haksızlığa karşı susmadık. Her zaman ve..

“Dualarımız Mehmetçiklerimizle”
Yazar : Tarih : Okunma : 96 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Fırat’ın doğusunda başlattığı Barış Pınarı operasyonunda Mehmetçiğe başarılar diledi.

Başkan Civelek, “Ülke olarak her zaman barış ve adaletten yana olduk. Ülke olarak, millet olarak hiçbir zaman savaştan yana olmadık. Her zaman barıştan, haktan ve adaletten yana olduk. Ancak hiçbir zaman da haksızlığa karşı susmadık. Her zaman ve her yerde adaleti ve Hakk’ı haykırdık. Şanlı ve kahraman ordumuzun yaptığı bu harekat, teröre karşı, teröristlere karşı yapılan bir harekattır. Bu harekat, ülkemizin güney sınırında sözde bir terör devleti kurulmasının önüne geçmek ve terör koridorunu engellemek için yapılan bir harekattır. Dualarımızla Türk Milletimizin, Mehmetçiğimizin yanındayız” açıklamasında bulundu.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın