class="post-template-default single single-post postid-13374 single-format-standard">

Düzardıç Avanos esnaf odası başkanlığına aday

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığına bağlı odalarda seçim heyecanı Ocak ayı itibariyle başlıyor.   Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı, Ziraat Mühendisi Volkan Düzardıç 23 Ocak 2022 Pazar günü, Avanos Belediyesi Toplantı salonunda yapılacak olan genel kurulda beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçe esnaflarının oylarına talip olacak.   Avanos ilçe esnafına daha etkin..

Düzardıç Avanos esnaf odası başkanlığına aday
Yazar : Tarih : Okunma : 4 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığına bağlı odalarda seçim heyecanı Ocak ayı itibariyle başlıyor.  

Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı, Ziraat Mühendisi Volkan Düzardıç 23 Ocak 2022 Pazar günü, Avanos Belediyesi Toplantı salonunda yapılacak olan genel kurulda beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçe esnaflarının oylarına talip olacak.  

Avanos ilçe esnafına daha etkin hizmeti sunabilmek adına bu yarışa girdiğini belirten Düzardıç, seçilmesi durumunda hayata geçirmeyi planladığı önemli projelerinin bulunduğunu belirtti. 

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın