Eğitimcilerin Korona virüs mesaisi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm Dünyayı tehdit eden ve ülkemiz de yaygınlaşan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede cansiperane çalışarak tüm Türkiye’nin takdirini toplayan sağlık çalışanlarına ve bu zorlu süreçte çalışan emniyet personellerinin yanında. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi koordinesinde H. Lütfü Pamukçu Ortaokulu tarafından üretilen 20 siperlikli maske Ürgüp Devlet..

Eğitimcilerin Korona virüs mesaisi
Yazar : Tarih : Okunma : 62 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak tüm Dünyayı tehdit eden ve ülkemiz de yaygınlaşan yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede cansiperane çalışarak tüm Türkiye’nin takdirini toplayan sağlık çalışanlarına ve bu zorlu süreçte çalışan emniyet personellerinin yanında.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi koordinesinde H. Lütfü Pamukçu Ortaokulu tarafından üretilen 20 siperlikli maske Ürgüp Devlet Hastanesine, Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından üretilen 60 siperlikli maske Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğüne, Eğitim Bir Sen Nevşehir Şubesinin destekleriyle Nevşehir Halil İncekara Bilim ve Sanat Merkezi’nde üretilen 50 siperlikli maske Nevşehir Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın