Ekici’den Kurban Bayramı mesajı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı ve Bayram Ekici, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Tüm Türk-İslam aleminin bayramını kutlayan Ekici, “İslam aleminin büyük bir coşku ve heyecanla kutladığı, paylaşmanın ve dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi. Bayramların bizi biz yapan ve bir arada olma..

Ekici’den Kurban Bayramı mesajı
Yazar : Tarih : Okunma : 39 kişi Yorum Yap

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı ve Bayram Ekici, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Tüm Türk-İslam aleminin bayramını kutlayan Ekici, “İslam aleminin büyük bir coşku ve heyecanla kutladığı, paylaşmanın ve dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı Kurban Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Bayramların bizi biz yapan ve bir arada olma bilincimizi oluşturan önemli günler olduğunu kaydeden Ekici, “İdrak edeceğimiz Kurban Bayramı´nda dualarla yapılan ibadetlerin, gerçekleştirilen ziyaretlerin, uzanan yardım ellerinin bizi sımsıkı sardığı ve kardeşliğimizi güçlendirdiği günler olması temennisiyle başta meslektaşlarım olmak üze tüm Türk-İslam aleminin bayramını kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın