Ekmek fırınlarında denetimde bulunuldu

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı Korona virüs tedbirleri kapsamında İlçe Merkezinde faaliyette bulunan unlu mamulleri imalat ve ekmek fırınlarında incelemelerde bulundu. Maraşlı ramazan pidesi ve ekmek üretiminin iftar vaktinden 2 saat öncesinden sonlandırılmasını, Ramazan süresince iftar saati ve hemen öncesinde oluşabilecek pide kuyruklarının sosyal mesafeye uygun şekilde olmasını vatandaşlarımızın maske kullanmalarını, temastan kaçınmalarını, işyeri içerisinin..

Ekmek fırınlarında denetimde bulunuldu
Yazar : Tarih : Okunma : 38 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp İlçe Kaymakamı Mehmet Maraşlı Korona virüs tedbirleri kapsamında İlçe Merkezinde faaliyette bulunan unlu mamulleri imalat ve ekmek fırınlarında incelemelerde bulundu.

Maraşlı ramazan pidesi ve ekmek üretiminin iftar vaktinden 2 saat öncesinden sonlandırılmasını, Ramazan süresince iftar saati ve hemen öncesinde oluşabilecek pide kuyruklarının sosyal mesafeye uygun şekilde olmasını vatandaşlarımızın maske kullanmalarını, temastan kaçınmalarını, işyeri içerisinin de fazla müşterinin olmaması hususunda denetlemelerde bulundu.

İncelemeler esnasında  İlçe Emniyet Müdürü Hasan Erhan’da hazır bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın