Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL 1 Mayıs için; “Dünyada ve ülkemizdeki COVID 19 salgını nedeniyle; dünya emekçilerin birlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlayamamanın üzüntüsü içindeyiz. Bu günler; işçi ve emekçilerin, çalışma koşullarının iyileştirilmesini, iş kazalarının önlenmesini, işsizlik sorununun çözülmesini, daha..

Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun
Yazar : Tarih : Okunma : 31 kişi Yorum Yap

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL 1 Mayıs için;

“Dünyada ve ülkemizdeki COVID 19 salgını nedeniyle; dünya emekçilerin birlik ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlayamamanın üzüntüsü içindeyiz.

Bu günler; işçi ve emekçilerin, çalışma koşullarının iyileştirilmesini, iş kazalarının önlenmesini, işsizlik sorununun çözülmesini, daha iyi eğitim ve sağlık hizmetlerinin sağlanmasını, kadın cinayetlerinin, çocuk istismarının son bulmasını, yüksek sesle dile getirdikleri günlerdir.

TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası İç Anadolu Bölge Sekreterliği olarak; emek ve dayanışma günü olan 1 Mayıs İşçi Bayramı kutluyoruz.” Dedi.

 

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın