Engellilerimize sahip çıkmak bir insanlık görevi

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, toplumda engellilere sahip çıkmanın bir insanlık görevi olduğunu vurguladı. Engelliler haftasını kutlayan Başkan Güneş, “Toplumun aktif bireyleri olarak gördüğümüz engelli kardeşlerimizin daima yanındayız. Herkesin engelli adayı olduğunun bilinciyle öncelikle kişiyi engelli konumuna düşürecek nedenlerin önlenmesi için gereken tedbirlerin alınması idarecilere düşen en önemli görevlerden biridir. Bu nedenle belediye olarak..

Engellilerimize sahip çıkmak bir insanlık görevi
Yazar : Tarih : Okunma : 52 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, toplumda engellilere sahip çıkmanın bir insanlık görevi olduğunu vurguladı.
Engelliler haftasını kutlayan Başkan Güneş, “Toplumun aktif bireyleri olarak gördüğümüz engelli kardeşlerimizin daima yanındayız. Herkesin engelli adayı olduğunun bilinciyle öncelikle kişiyi engelli konumuna düşürecek nedenlerin önlenmesi için gereken tedbirlerin alınması idarecilere düşen en önemli görevlerden biridir. Bu nedenle belediye olarak engelli kardeşlerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak önlemleri almak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Engelli kardeşlerimizin toplumun etkin, özel ve değerli üyeleri olduklarını anımsatıyor, yaşamın onların varlıkları ve katılımlarıyla daha da güzelleştiğine yürekten inanarak, engellilerimize engelsiz bir yaşam diliyorum” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın