Ergül “birçok değeri içinde barındıran önemli bir meslek”

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL, yayınladığı mesajda 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutladı. “Gazetecilik kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişisel haklara saygı gibi birçok değeri içinde barındıran önemli bir meslek gurubudur. Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan gazetecilik her koşulda..

Ergül “birçok değeri içinde barındıran önemli bir meslek”
Yazar : Tarih : Okunma : 7 kişi 1 Yorum
REKLAM ALANI 1100 X 90

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL, yayınladığı mesajda 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutladı.

“Gazetecilik kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişisel haklara saygı gibi birçok değeri içinde barındıran önemli bir meslek gurubudur.

Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan gazetecilik her koşulda gereken dinamizmi ve fedakarlığı ile zor bir meslektir. Her konuda yapıcı, toplumu bilgilendiren sorumluluk bilinci taşıyan bütün basın mensuplarının dünya gazeteciler gününü kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.

—–https://www.nevsehirhaber.com.tr/ergulden-tesekkur-ve-hayirli-olsun-mesaji/

 

REKLAM ALANI 1100 X 90
Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi

hhhhhhhhhhhhhh