ERGÜL Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Ergül şu ifadelere yer verdi; “Cenab-ı Hak, bizleri bir Kurban Bayramı’na daha eriştirdiği için şükrediyorum. Bu mübarek günlerin tüm İslam alemine, milletimize ve Nevşehir halkına hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Allah’a teslimiyet sembolü olarak..

ERGÜL Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Yazar : Tarih : Okunma : 37 kişi Yorum Yap

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ergül şu ifadelere yer verdi;

“Cenab-ı Hak, bizleri bir Kurban Bayramı’na daha eriştirdiği için şükrediyorum. Bu mübarek günlerin tüm İslam alemine, milletimize ve Nevşehir halkına hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Allah’a teslimiyet sembolü olarak adlandırabileceğim kurban ibadetinin birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi daha çok pekiştirmeye vesile olmasını temenni ediyor, paylaşmanın ve yardımlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu vesileyle Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.”

 

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın