Ergül “sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir”

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL bayram mesajında; “Dostluğun, barışın, huzurun ve kardeşliğin; benliğimizle yaşamanın huzuruyla, mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; iman ve inancı, itikadı ve ibadeti, gelenek ve görenekleri büyük bir sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir. Bereket ve rahmet ayının mirası olan..

Ergül “sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir”
Yazar : Tarih : Okunma : 57 kişi Yorum Yap

STAD (Stratejik Araştırmalar ve Düşünce Derneği) ve Jeofizik Mühendisleri Orta Anadolu İlleri Bölge Sekreteri Umut ERGÜL bayram mesajında;
“Dostluğun, barışın, huzurun ve kardeşliğin; benliğimizle yaşamanın huzuruyla, mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; iman ve inancı, itikadı ve ibadeti, gelenek ve görenekleri büyük bir sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir.
Bereket ve rahmet ayının mirası olan Ramazan Bayramı’nın İslam Alemine, Türk milletine ve Nevşehir halkına mübarek olmasını diler sevgi ve saygılarımı sunarım.” ifadelerine yer verdi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın