Erhan Karayer Nevşehir Belediyespor’da

Nevşehir Belediyespor tecrübeli savunma oyuncusu Erhan Karayer ile resmi mukavele imzaladı. Çanakkale doğumlu olan Karayer futbol’a Çanakkale Dardanelspor’da başlarken, Siirtspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor ve Bodrum Belediyespor ve Erokspor takımlarında forma giydi. 1991 Biga doğumlu olan Erhan Karayer’in kariyerinde TFF 1.ligte 1, TFF 2.ligte 73, TFF 3.ligte ise 145 karşılaşma bulunuyor. Karayer 75 kez de Türkiye..

Erhan Karayer Nevşehir Belediyespor’da
Yazar : Tarih : Okunma : 9 kişi Yorum Yap

Nevşehir Belediyespor tecrübeli savunma oyuncusu Erhan Karayer ile resmi mukavele imzaladı.

Çanakkale doğumlu olan Karayer futbol’a Çanakkale Dardanelspor’da başlarken, Siirtspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor ve Bodrum Belediyespor ve Erokspor takımlarında forma giydi.

1991 Biga doğumlu olan Erhan Karayer’in kariyerinde TFF 1.ligte 1, TFF 2.ligte 73, TFF 3.ligte ise 145 karşılaşma bulunuyor. Karayer 75 kez de Türkiye Milli takımlarının formasını giydi. Bu sezon TFF 3lig 2.grupta mücadele edecek olan Erokspor transferin en hızlı takımlarından birisi olarak göze çarpıyor.

http://www.nevsehirhaber.com.tr/nevsehir-belediyespor-efe-can-colbekleri-kadrosuna-katti/

Erhan Karayer defans mevkiinde görev yapan Türk futbolcudur. Futbola Çanakkale Dardanelspor alt yapısında başladı. Çeşitli kategorilerde 64 defa genç millî futbol takımı forması giydi. 2009-2010 sezonunun 2. devresinde Siirtspor takımına kiralanmıştır. 2015 yılında Bodrumspor’a transfer olmuştur.

Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi