ERTAŞ Gurup Başarıya Doymuyor

Yeni Türkiye’nin ilk 100 en beğenilen oteli arasına girmeyi başaran ve bu yolda bulunmuş olduğu sektörlerde ilklerin öncülüğünü yapan Ertaş Grup, yine aynı istikrarda Kapadokya!da ilklerin arasına girmeyi başararak Güvenli Turizm sertifikasına almaya hak kazanmıştır. Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığının ortak paydada oluşturduğu 150 maddelik sertifika sürecinde Alman RoyalCert firması kendini akreditasyon ve denetim işinde..

ERTAŞ Gurup Başarıya Doymuyor
Yazar : Tarih : Okunma : 59 kişi Yorum Yap

Yeni Türkiye’nin ilk 100 en beğenilen oteli arasına girmeyi başaran ve bu yolda bulunmuş olduğu sektörlerde ilklerin öncülüğünü yapan Ertaş Grup, yine aynı istikrarda Kapadokya!da ilklerin arasına girmeyi başararak Güvenli Turizm sertifikasına almaya hak kazanmıştır.

Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığının ortak paydada oluşturduğu 150 maddelik sertifika sürecinde Alman RoyalCert firması kendini akreditasyon ve denetim işinde kanıtlamış yüksek standart uygulayan sektörünün öncüsü, Kapadokya Hill Hotel & Spa ile çalışmalarına başladıktan sonra tüm maddeleri başarı ile daha öncesinde otel içinde uygulayan oteli kutlayarak, Turizm ve Kültür Bakanlığını Dünya’ya örnek veren standart anlayışı ile daha güvenli ile çıktığı bu süreçte bu sertifikayı almaya kazanan Kapadokya’daki ilk oteller arasına girmeyi başardı.

Geçen hafta Türkiye’nin en beğenilen 100 oteli arasına giren şimdi ise standartların en yüksekte olduğu Güvenli Turizm Sertifikası; bu süreçlerde her daim başarıyı kendinde gören ve uygulayan ve bölge turizmine katkı sağlayan Ertaş Grup’u kutluyoruz.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın