ERTAŞ Kurban Bayramı mesajı yayınladı

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ Kurban Bayramı mesajı yayınladı; “Kıymetli Vatandaşlarım, Birlik ve beraberliğimizin temel unsurlarından Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın Ülkemiz ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini..

ERTAŞ Kurban Bayramı mesajı yayınladı
Yazar : Tarih : Okunma : 34 kişi Yorum Yap

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan ERTAŞ Kurban Bayramı mesajı yayınladı;

“Kıymetli Vatandaşlarım, Birlik ve beraberliğimizin temel unsurlarından Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın Ülkemiz ve İslam dünyası ile tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. İnsanı insan yapan ve bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor ve bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışan kötü niyetli mihraklara fırsat vermeden nice bayramlara ulaşmanızı temenni ediyor kurban bayramınızı tekrar kutlar saygı ve selamlarımı sunarım.”

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın