Etkinlik Avrupa haritasında yer aldı

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Halk Eğitim Merkezince Europe Code Week (Avrupa Kod Haftası) kapsamında ilçede yapılacak etkinlik onaylanarak Avrupa Haritasında yerini aldı. Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen Kodlama atölyesi vatandaşlar ile buluşmaya başlıyor. Tamamlanan projemizin sürdürülebilirliği için Europe Code Week etkinliğine başvuru yapıldı. Yapılan başvuru olumlu sonuçlanarak etkinlik haritasında ve etkinlik takviminde yer aldı. “Hayat İle..

Etkinlik Avrupa haritasında yer aldı
Yazar : Tarih : Okunma : 83 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Halk Eğitim Merkezince Europe Code Week (Avrupa Kod Haftası) kapsamında ilçede yapılacak etkinlik onaylanarak Avrupa Haritasında yerini aldı.

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen Kodlama atölyesi vatandaşlar ile buluşmaya başlıyor. Tamamlanan projemizin sürdürülebilirliği için Europe Code Week etkinliğine başvuru yapıldı. Yapılan başvuru olumlu sonuçlanarak etkinlik haritasında ve etkinlik takviminde yer aldı.

“Hayat İle İç İçe Kodlama” etkinliği için hazırlıklara başlandı. Kodlamanın önemine vurgu yapmak bunun için 500 katılımcıya ulaşarak Mükemmellik Sertifikası kazanmak amaçlanıyor.

Acıgöl de 10 Ekim 2019’da 10.00-14.30 saatleri arasında yapılacak olan etkinliğe tüm vatandaşlar davetli.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın