class="post-template-default single single-post postid-14415 single-format-standard">

Gazeteci-Yazar Oğuz Özdem’in Kitapları Film Oluyor

Gazeteci-yazar Oğuz Özdem’in konusu mübadele olan kitapları senarist Orhan Kaya tarafından senaryolaştırıldı. Gazeteci-Yazar Oğuz Özdem’in 2007 yılında yazmış olduğu “Biz Vatanımıza Hasret Öldük Yavrularım” 2019 yılında yazdığı “Anne Ne Olur Artık Ağlama”  ve 2020 yılında yazdığı  “Yadırgı” adlı hikayelerin birleşiminden oluşan senaryo senarist Orhan Kaya tarafından DESPİNA adı ile kaleme alındı. Yazar Özdem;  Despina adlı..

Gazeteci-Yazar Oğuz Özdem’in Kitapları Film Oluyor
Yazar : Tarih : Okunma : 27 kişi Yorum Yap

Gazeteci-yazar Oğuz Özdem’in konusu mübadele olan kitapları senarist Orhan Kaya tarafından senaryolaştırıldı.

Gazeteci-Yazar Oğuz Özdem’in 2007 yılında yazmış olduğu “Biz Vatanımıza Hasret Öldük Yavrularım” 2019 yılında yazdığı “Anne Ne Olur Artık Ağlama”  ve 2020 yılında yazdığı  “Yadırgı” adlı hikayelerin birleşiminden oluşan senaryo senarist Orhan Kaya tarafından DESPİNA adı ile kaleme alındı.

Yazar Özdem;  Despina adlı senaryonun konusunun mübadelenin acı yüzü olduğunu ve olayların Niğde, Nevşehir ve Kayseri üçgeni içerisinde geçtiğini belirterek senaryo film haline dönüştüğünde Kapadokya’mızda şu ana kadar yapılmamış bir dönem filmine imza atılacağını belirtti. Despina adlı senaryo ile bölgemiz adına önemli bir film çalışmasına imza atılacağını söyleyen Özdem, sonraki aşamalarda nelerin olacağını, oyuncu ve yönetmen konusunun senarist Orhan Kaya tarafından ilerleyen günlerde belirleneceğini vurgulayarak filmin Kapadokya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

 


Aliexpress TR

 

 

 

 

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın