class="post-template-default single single-post postid-14304 single-format-standard">

Gençler 19 Mayıs Coşkusunu Ekin Uzunlar İle Birlikte Yaşayacak

Gençler 19 Mayıs Coşkusunu Ekin Uzunlar İle Birlikte Yaşayacak… Nevşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Cumartesi akşamı Ekin Uzunlar Konseri düzenlenecek. Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla son dönemin en başarılı isimlerinden olan Ekin Uzunlar, hafta sonu Nevşehirlilerle buluşacak. Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan..

Gençler 19 Mayıs Coşkusunu Ekin Uzunlar İle Birlikte Yaşayacak
Yazar : Tarih : Okunma : 0 kişi Yorum Yap

Gençler 19 Mayıs Coşkusunu Ekin Uzunlar İle Birlikte Yaşayacak…

Nevşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Cumartesi akşamı Ekin Uzunlar Konseri düzenlenecek.

Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla son dönemin en başarılı isimlerinden olan Ekin Uzunlar, hafta sonu Nevşehirlilerle buluşacak.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan açık hava konseri 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü akşam saat 20.00’da TÜİK Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen konsere gençler ücretsiz olarak katılabilecek

#19MAYIS #19Mayis1919 #19mayıs #19MayısGenclikveSporBayramı #19mayısgençlikvesporbayramı #19MayısGenclikveSporBayramıKutluOlsun #19mayısgençlikvesporbayramımızkutluolsun #19MayısAtatürk #19mayıskutluolsun #19MayisAtaturkuAnmaGenclikVeSporBayram #19mayısatatürküanmagençlikvesporbayramı

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın