Gençlerimizle geleceği umutla bakıyoruz

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, 19 Mayıs 1919 tarihinin Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinde önemli ve tarihi bir gün olduğuna dikkat çekti. Bugünün, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanmasının ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı da sağladığına değinen Başkan Çiftci, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde verdiğimiz..

Gençlerimizle geleceği umutla bakıyoruz
Yazar : Tarih : Okunma : 39 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, 19 Mayıs 1919 tarihinin Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinde önemli ve tarihi bir gün olduğuna dikkat çekti.
Bugünün, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanmasının ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı da sağladığına değinen Başkan Çiftci, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde verdiğimiz bağımsızlık mücadelemizin ilk adımının 101. yıl dönümünde bize düşen, geleceğimizin mimarı olacak yeni nesilleri yetiştirirken istiklal mücadelemize temel teşkil eden birlik ve beraberlik şuurunu onlara yol gösterici kılmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere, milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerinde bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın