Göncü, “Bakkal esnafı her zaman yanınızda”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Korona virüs önlemleri kapsamında İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgenin bakkal, büfe, şarküteri ve benzeri esnafları kapsamadığına dikkat çekti. Göncü, “Marketlerin 09:00-21:00 saatlerinde açılış kapanışlarının belirlendiği İçişleri Bakanlığının genelgesi bakkal, büfe, şarküteri vb. esnaf ve sanatkarımızı kapsamamaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlarımızın işyeri açılış ve kapanış..

Göncü, “Bakkal esnafı her zaman yanınızda”
Yazar : Tarih : Okunma : 52 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Yaşar Göncü, Korona virüs önlemleri kapsamında İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgenin bakkal, büfe, şarküteri ve benzeri esnafları kapsamadığına dikkat çekti.

Göncü, “Marketlerin 09:00-21:00 saatlerinde açılış kapanışlarının belirlendiği İçişleri Bakanlığının genelgesi bakkal, büfe, şarküteri vb. esnaf ve sanatkarımızı

kapsamamaktadır. Bu sektörde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlarımızın işyeri açılış ve kapanış saatleri söz konusu tedbirlerin alınmaya başlamasından önceki şekilde devam edecektir. Bakkal esnafımız her zaman olduğu gibi halkımızın yanında” dedi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın