GÖR-BİR’den hayırlı olsun ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve beraberindeki heyet Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette İl Müdürü Özdemir’e görevinde başarılar dileyen ve dernek üyelerinin il müdürlüğünün organizasyonlarından yararlandırılmaları anlamında kendisinden destek isteyen Dernek Başkanı Erol Mutlu, Temmuz ayında açılması beklenen gençlik kamplarından engellilerin de faydalandırılmasını istediklerini dile getirdi. Gençlik..

GÖR-BİR’den hayırlı olsun ziyareti
Yazar : Tarih : Okunma : 38 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve beraberindeki heyet Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İl Müdürü Özdemir’e görevinde başarılar dileyen ve dernek üyelerinin il müdürlüğünün organizasyonlarından yararlandırılmaları anlamında kendisinden destek isteyen Dernek Başkanı Erol Mutlu, Temmuz ayında açılması beklenen gençlik kamplarından engellilerin de faydalandırılmasını istediklerini dile getirdi.

Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, ziyaretlerinden dolayı Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran’a teşekkür ederken, engellilerin il müdürlüğünün düzenleyeceği organizasyonlardan yararlanmalarının kendisini de ziyadesiyle mutlu edeceğinin altını çizdi.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın