Gülşehir tedbirlere uyuyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de korona virüse karşı en önemli mücadele yönteminin insanlar arasındaki teması önlemek olduğunun farkına varan halk mümkün olduğunca sokağa çıkmamaya gayret gösteriyor. Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde de İlçe Kaymakamlığı tarafından ilan edilen Korona Virüs ile mücadele tedbirlerine genel itibariyle vatandaşların uyduğu gözleniyor. Büyükşehirlerde rastlanan istenmeyen görüntülerin yaşanmadığı Gülşehir ilçesinde fotoğraf..

Gülşehir tedbirlere uyuyor
Yazar : Tarih : Okunma : 47 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de korona virüse karşı en önemli mücadele yönteminin insanlar arasındaki teması önlemek olduğunun farkına varan halk mümkün olduğunca sokağa çıkmamaya gayret gösteriyor.

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde de İlçe Kaymakamlığı tarafından ilan edilen Korona Virüs ile mücadele tedbirlerine genel itibariyle vatandaşların uyduğu gözleniyor.

Büyükşehirlerde rastlanan istenmeyen görüntülerin yaşanmadığı Gülşehir ilçesinde fotoğraf karelerinden de anlaşılacağı üzere ilçe halkının sokağa çıkmamaya özen gösterdiği gözle görülürken, ilçe sokakları ve caddeleri işte böyle bomboş kaldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın