Gülşehir’de bağlantı yolları trafiğe kapatıldı

NEVŞEHİR(MHA) Ülkemiz genelinde koronavirüs ile mücadele kapsamında bir dizi tedbirler alınmış ve alınmaya da devam edilmekte. Bu çerçevede Gülşehir İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 04/04/2020 tarih ve 2020/9 sayılı kararıyla, İlçe Nevşehir Caddesi Hizmet Kebap ünvanlı işyerinin bulunduğu Köprü başından başlamak üzere Kurşunlu Caminin önündeki kavşağa kadar, bu kavşaktan Tuzköy çıkış rampasına kadar olan Mehmet Akif Ersoy Caddesi ve bağlantı..

Gülşehir’de bağlantı yolları trafiğe kapatıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 48 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Ülkemiz genelinde koronavirüs ile mücadele kapsamında bir dizi tedbirler alınmış ve alınmaya da devam edilmekte.

Bu çerçevede Gülşehir İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 04/04/2020 tarih ve 2020/9 sayılı kararıyla, İlçe Nevşehir Caddesi Hizmet Kebap ünvanlı işyerinin bulunduğu Köprü başından başlamak üzere Kurşunlu Caminin önündeki kavşağa kadar, bu kavşaktan Tuzköy çıkış rampasına kadar olan Mehmet Akif Ersoy Caddesi ve bağlantı yolları, yine Kurşunlu Cami önünde bulunan kavşaktan itibaren Kızılırmak Caddesi karşısında bulunan Alparslan Okuluna dönen ara yola kadar olan caddenin bağlantı yolları dahil araç trafiğine kapatıldı.

Şehit Er Osman Ekici Caddesinin Nil Mobilya ünvanlı iş yerinden başlamak üzere Nevşehir Caddesi’ne kadar olan kısmının bağlantı yolları dahil araç trafiğine kapatıldı.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın