“Gülşehir’in 1 Lirasının hesabını soracağım”

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, geçmiş belediye dönemine yönelik çok ciddi sorunlarla boğuştuklarını belirtirken, “Gülşehir’in 1 Lirasının hesabını soracağım” dedi. İYİ Partili Vahdi Arısoy döneminde bazı seçim harcamalarının belediye kasasından ödendiğinin saptandığını da belirten Başkan Çiftçi, 14 bin TL tutarında çanta bastırılarak dağıtılmasının da usulü ve kanunlara aykırı olduğunu dile getirdi. Geçmiş dönemden Gülşehir..

“Gülşehir’in 1 Lirasının hesabını soracağım”
Yazar : Tarih : Okunma : 66 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, geçmiş belediye dönemine yönelik çok ciddi sorunlarla boğuştuklarını belirtirken, “Gülşehir’in 1 Lirasının hesabını soracağım” dedi.

İYİ Partili Vahdi Arısoy döneminde bazı seçim harcamalarının belediye kasasından ödendiğinin saptandığını da belirten Başkan Çiftçi, 14 bin TL tutarında çanta bastırılarak dağıtılmasının da usulü ve kanunlara aykırı olduğunu dile getirdi.

Geçmiş dönemden Gülşehir belediyesine 225 bin TL ödenmesi gereken faturalı borç bırakıldığını hatırlatan Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi, halı saha, alabalık tesisi, yapı ruhsatları ve kum ocağı gibi çok sayıda savcılığa suç duyurusunda bulunulabilecek konuların da incelenmeye devam edildiğini ifade etti.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın