GÜRBÜZ, Mevlid Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Nevşehir Aile Hekimleri Derneği başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ, Mevlid Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Nevşehir Aile Hekimleri Derneği başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ yayınladığı mesaj da; “Peygamberimizin doğum günü olan Mevlid Kandili’ne kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bugünün tüm hemşehrilerimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birbirimizi sevmeyi, doğruluğu, hoşgörüyü, şefkat ve merhameti Peygamber efendimizin sünnetleriyle öğrenerek nesiller..

GÜRBÜZ, Mevlid Kandili nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Yazar : Tarih : Okunma : 39 kişi Yorum Yap

Nevşehir Aile Hekimleri Derneği başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ, Mevlid Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Nevşehir Aile Hekimleri Derneği başkanı Dr. Hakan GÜRBÜZ yayınladığı mesaj da; “Peygamberimizin doğum günü olan Mevlid Kandili’ne kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bugünün tüm hemşehrilerimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Birbirimizi sevmeyi, doğruluğu, hoşgörüyü, şefkat ve merhameti Peygamber efendimizin sünnetleriyle öğrenerek nesiller boyu devam ettirdik. Peygamber sevgisi ve inancımızın gücü milletimizin gönlünde yaşadıkça geleceğimizden daha umutlu olacağız.

Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıldönümü olan Mevlid kandilinin bütün insanlığa rahmet ve huzur getirmesini Allah’tan niyaz eder, bütün İslam âleminin Mevlid Kandilini tebrik ederim” dedi.

https://www.nevsehirhaber.com.tr/dr-hakan-gurbuz-dunya-gazeteciler-gununu-kutladi/

 

Zafer Ertosun (nevsehirhabergazetesi@gmail.com) Websitesi