Hain geceyi unutmamak adına

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı hain darbe girişimini unutturmamak ve hep akıllarda kalmasını sağlamak amacıyla bir köşe oluşturdu. Birlik Başkanlığı binasında oluşturulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Köşesinde hain darbe girişiminin önlenmesinde sembol isimlerin başında gelen Ömer Halisdemir’in ve darbe girişiminin önlenmesi için canlarını veren demokrasi şehitlerimizin fotoğrafları da yer aldı. İstiklal marşımızdan..

Hain geceyi unutmamak adına
Yazar : Tarih : Okunma : 46 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı hain darbe girişimini unutturmamak ve hep akıllarda kalmasını sağlamak amacıyla bir köşe oluşturdu.
Birlik Başkanlığı binasında oluşturulan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Köşesinde hain darbe girişiminin önlenmesinde sembol isimlerin başında gelen Ömer Halisdemir’in ve darbe girişiminin önlenmesi için canlarını veren demokrasi şehitlerimizin fotoğrafları da yer aldı.
İstiklal marşımızdan “Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak, sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak” ifadelerinin de yer aldığı demokrasi şehitleri köşesi görenlerin dikkatini çekmeyi sürdürüyor.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın