Harekatın yürekten ve tam destekle yanındayız

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Barış Pınarı harekatını desteklediklerini belirtirken, Türk Milletinin bekasını ve milli varlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması için bu harekatın büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Başkan Kaya, “Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekatıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı..

Harekatın yürekten ve tam destekle yanındayız
Yazar : Tarih : Okunma : 106 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, Barış Pınarı harekatını desteklediklerini belirtirken, Türk Milletinin bekasını ve milli varlığını tehdit eden unsurların ortadan kaldırılması için bu harekatın büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Başkan Kaya, “Türkiye Cumhuriyeti, Barış Pınarı Harekatıyla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi Barış Pınarı Harekatının yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındadır” dedi.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın