Her şey Gülşehir halkının sağlığı için

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi Korona virüs salgını nedeniyle ilçede yoğun bir denetim çalışması da sürdürüyor. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ilçede faaliyet gösteren fırınlarda pide gramaj, fiyat, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarıyla ilgili denetimler yapan Gülşehir Belediyesi zabıta ekiplerine emniyet kuvvetleri de eşlik ediyor. Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, “Korona virüs salgını nedeniyle ilçe halkımızın sağlıklı..

Her şey Gülşehir halkının sağlığı için
Yazar : Tarih : Okunma : 54 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi Korona virüs salgını nedeniyle ilçede yoğun bir denetim çalışması da sürdürüyor.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ilçede faaliyet gösteren fırınlarda pide gramaj, fiyat, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarıyla ilgili denetimler yapan Gülşehir Belediyesi zabıta ekiplerine emniyet kuvvetleri de eşlik ediyor.

Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, “Korona virüs salgını nedeniyle ilçe halkımızın sağlıklı gıda tüketimine büyük önem veriyoruz. İlk günden itibaren ilçemizde gıda üretimi yapan tüm işletmelerimize yönelik yaptığımız denetimler aralıksız devam edecek. Her şey Gülşehir halkımızın sağlığı için” açıklamalarında bulundu.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın