Hizmet binası ve araçları dezenfekte edildi

Hizmet binası ve araçları dezenfekte edildi NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz, “Vatandaş ile Devletin temas noktalarından biri olan İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda, Covid 19 – Corona Virüs ve diğer virüs kaynaklı salgın hastalıklara karşı personel ve halk sağlığını korumak amacıyla İl Müdürlüğümüz hizmet binası ve hizmet araçlarında dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilmiş olup,..

Hizmet binası ve araçları dezenfekte edildi
Yazar : Tarih : Okunma : 23 kişi Yorum Yap

Hizmet binası ve araçları dezenfekte edildi

NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman İl Müdürü Okan Yılmaz, “Vatandaş ile Devletin temas noktalarından biri olan İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda, Covid 19 – Corona Virüs ve diğer virüs kaynaklı salgın hastalıklara karşı personel ve halk sağlığını korumak amacıyla İl Müdürlüğümüz hizmet binası ve hizmet araçlarında dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilmiş olup, dezenfeksiyon çalışmalarına aralıklı olarak devam edilecektir.

Ayrıca alınan önlemler arasında dezenfektan, kolonya, maske, eldiven gibi tedbirlerde bulunmaktadır. Salgına karşı herkesin gereken hassasiyeti göstermesi, mücadele açısından büyük önem taşımaktadır” dedi.

 

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın