İHH sürekli meydanda

NEVŞEHİR(MHA) Pandemi dolayısıyla, Türkiye genelinde ve Nevşehir’de başlatılan üyesi olan İHH Vefa Destek Grubu çalışmalarına; Ramazan’ın son günlerine yaklaşılan bu günlerde; meydanlarda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İhtiyaç sahiplerine dağıtılması için hayırseverler tarafından bağışlanan;  Adak kurbanlarının kesimleri yapılarak, yine ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere et, kıyma, tavuk ve undan oluşan hediyelerle; Ramazan kumanya dağıtımlarına Nevşehir İHH Gönülleri..

İHH sürekli meydanda
Yazar : Tarih : Okunma : 54 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Pandemi dolayısıyla, Türkiye genelinde ve Nevşehir’de başlatılan üyesi olan İHH Vefa Destek Grubu çalışmalarına; Ramazan’ın son günlerine yaklaşılan bu günlerde; meydanlarda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İhtiyaç sahiplerine dağıtılması için hayırseverler tarafından bağışlanan;  Adak kurbanlarının kesimleri yapılarak, yine ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere et, kıyma, tavuk ve undan oluşan hediyelerle; Ramazan kumanya dağıtımlarına Nevşehir İHH Gönülleri yine aralıksız olarak devam ettiler.

Sizlerde bu yapılan yardımlara destek olmak ve maddi katkıda bulunmak isterseniz Nevşehir İHH’ya  0535 932 71 25 numaralı irtibat numarasından ulaşabilirsiniz.

Zafer Ertosun ([email protected]) Websitesi

İlk yorumu siz yazın