İHL öğrencilerinden camiler ve din görevlileri haftası ziyareti

NEVŞEHİR(MHA) Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ dolayısıyla İl Müftüsü Yakup Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Okul Müdürü Veli Sağır, Meslek dersleri öğretmenleri M. Akif Çelik ve Vildan Gençtürk ile bir grup öğrencinin katıldığı ziyarette, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk’e çiçek takdim edildi.Okul Müdürü Veli Sağır, Camiler ve Din..

İHL öğrencilerinden camiler ve din görevlileri haftası ziyareti
Yazar : Tarih : Okunma : 84 kişi Yorum Yap

NEVŞEHİR(MHA) Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’ dolayısıyla İl Müftüsü Yakup Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Okul Müdürü Veli Sağır, Meslek dersleri öğretmenleri M. Akif Çelik ve Vildan Gençtürk ile bir grup öğrencinin katıldığı ziyarette, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk’e çiçek takdim edildi.
Okul Müdürü Veli Sağır, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle tüm din görevlilerini temsilen İl Müftüsünü ziyaret ettiklerini söyledi.

İl Müftüsü Öztürk, öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra mesleki dersler öğretmeni Vildan Gençtürk rehberliğinde öğrencilerin hazırlamış olduğu mesleki tatbikat dergisinde yayınlanmak üzere bir röportaj gerçekleştirdiler.

Ziyaretleri dolayısıyla Okul Müdürü Veli Sağır’a ve öğrencilere teşekkür eden İl Müftüsü Öztürk, Camiler ve Din Görevlileri Haftasının bu yılki temasının anlatıldığı ‘Cami ve Hayat’ adlı kitabı hediye etti.

zafer ertosun ([email protected])

İlk yorumu siz yazın